Zapisy do grup

Sposób postępowania jest następujący:

 • Na stronie KALENDARZ SPOTKAŃ umieszczony jest pełen harmonogram spotkań z podziałem na grupy. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nim i wybranie 3 – 4 dogodnych terminowo grup. Dlaczego kilku a nie jednej? Ponieważ przypisanie Państwa do docelowej grupy będzie skutkiem nie tylko Państwa wyboru, ale również dostępnej ilości miejsc w danej grupie. I dlatego właśnie, nie chcąc arbitralnie narzucać Państwu niezgodnych z Waszymi preferencjami terminów, potrzebujemy kilku możliwych wskazań abyśmy mogli elastycznie podejść do finalnego podziału grupowego.
  Na stronie KALENDARZ SPOTKAŃ na bieżąco będziemy się starali informować Państwa o dostępności miejsc w grupach. Zastrzegamy jednak, że ponieważ prowadzenie tej strony oraz monitorowanie napływających zgłoszeń nie są jedynymi naszymi zajęciami w ciągu dnia 🙂 , mogą wystąpić sytuacje lekkiego opóźnienia i w związku z tym niesprostania Państwa oczekiwaniom. W takich wypadkach zawsze podejmiemy jednak kontakt z Wami aby znaleźć satysfakcjonujące Państwa i akceptowalne dla nas rozwiązanie.
  To wszystko oznacza, że nie warto zwlekać z tym działaniem!

 • Gdy już zdecydują się Państwo w jakich grupach moglibyście uczestniczyć, należy wysłać maila na adres znajdujący się w zakładce KONTAKT.
  Tytuł maila: Wybór grupy
  W treści maila proszę zawrzeć:
  – Imię i nazwisko dziecka
  – Szkoła
  – Klasa
  – Wybrane grupy
  Na maile czekamy do piątku 30 września.
  Rodzice od których do tego czasu nie otrzymamy maila zapisowego, zostaną przypisani do grup metodą losową. Z tej racji bardzo prosimy
  o niezwlekanie z decyzją i poważne potraktowanie tej sprawy.

 • Po zakończeniu zapisów dostaną Państwo drogą mailową informację o przypisaniu do danej grupy. Z uwagi na RODO, imienne listy grup nie będą publikowane na naszej stronie.