_Koronawirus2021

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w tym miejscu publikujemy wszelkie informacje i decyzje, które mają lub mogą mieć wpływ na przygotowanie Państwa dzieci do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

Dodano: 17 października, godz. 22:10
W związku z wejściem naszego powiatu do tzw. “czerwonej strefy”, nasze spotkania w dotychczasowej formule zostają na czas nieokreślony zawieszone.
Trwają przygotowania do prowadzenia ich w zmienionej formie.
Na bieżąco będziemy informować Państwa o wszelkich zmianach i nowych ustaleniach. Będą one publikowane na tej stronie, dlatego prosimy o częste odwiedzanie jej. Dołożymy wszelkich starań, aby – gdy tylko pojawi się nowa treść – zostali Państwo poinformowani o tym mailem.

Dodano: 19 października, godz. 23:55
W związku z koniecznością dostosowania formuły naszych spotkań do obowiązujących przepisów sanitarnych, traci moc dotychczasowy system prowadzenia spotkań.
Cały czas pracujemy nad stworzeniem takiego systemu, który wychodzi na przeciw Państwa oczekiwaniom. Na tę chwilę możemy napisać, że spotkania wrócą od listopada w zmienionej formie. Ponieważ deklarowali Państwo gotowość uczestnictwa zarówno w formie zdalnej jak i tradycyjnej, przygotowujemy nową formułę biorącą pod uwagę Państwa wybory.
Mam nadzieję, że za kilka dni będziemy mogli Państwu przekazać kolejne informacje.
W korespondencji mailowej która w niedługim czasie do Państwa dotrze, będę prosił o potwierdzenie lub skorygowanie Waszego wyboru.

Dodano: 25 października, godz. 23:50
Powracamy do naszych comiesięcznych spotkań, lecz tylko w trybie zdalnym. Ponieważ zdecydowana większość rodziców opowiedziała się za tą formułą, w ten sposób będziemy kontynuować spotkania z Państwem.
Szczegóły organizacyjne znajdą Państwo na stronie O SPOTKANIACH